ToTaL-Cs.Idle.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ToTaL-Cs.Idle.Ro

OverlappingTextLive

 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Vizitators
Counter
Pisica Beata
POQbum .com Graphics
POQbum .com Graphics
Radio
bY PuPeStatus yahoo messneger pt servarul tau 2h3you8Status yahoo messneger pt servarul tau 2w4wq4g
Acest Radio Este Creat de PuPe
Clock



More Cool Stuff At POQbum.com

Chat ToTaL-Cs

Get your own Chat Box! Go Large!

 

 Status yahoo messneger pt servarul tau

In jos 
AutorMesaj
PuPe
Boss
Boss
PuPe


Mesaje : 179
Data de înscriere : 13/12/2008

Status yahoo messneger pt servarul tau Empty
MesajSubiect: Status yahoo messneger pt servarul tau   Status yahoo messneger pt servarul tau Icon_minitimeDum Ian 11, 2009 6:13 pm

Linkul catre fisier este http://www.csbestial.com/download/status.dll

Acest .dll poate monitoriza statistica serverului dvs. de ex. (Numele Serverului / Jucatori pe server / Harta curenta etc.) direct pe Yahoo Messenger !

Install
1.) Trebuie sa aveti inchis obligatoriu Yahoo Messenger! Verificati inainte de a trece la urmatorul pas pentru ca acesta este cel mai important.
2.) Dupa ce am descarcat arhiva cu fisierul respectiv , dezarhivam .dll-ul in locatia implicita ( C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\status.dll )
3.) Deschidem HLDS ( serverul vostru ) , apoi deschidem si Yahoo Messenger! , dupa care va logati si asteptati ca toate aplicatiile sa se incarce.
4.) ATENTIE! Nu intrati INVIZIBIL! , intrati normal (Online) , iar status-ul se va schimba automat



*Versiunea programului Yahoo Messenger trebuie sa fie 8.1 !
*Daca ati respectat cu atentie si ati inteles pasii totul va merge ok !
*Daca status-ul nu afiseaza inseamna ca atunci poate Yahoo Messenger nu poate comunica cu serverul dvs. deoarece este protejat prin firewall!
*Programul este in limba romana!
*Fisier-ul il am de 2 luni si nu am probleme cu Messenger , nici cu serverul sa imi faca lag sau mai stiu eu ce. Va zic din testing-ul meu , NU ARE BUG-URI!
Sus In jos
https://pupe-total.forumgratuit.ro
 
Status yahoo messneger pt servarul tau
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ToTaL-Cs.Idle.Ro :: Counter Strike :: Diverse-
Mergi direct la: